Polska „Złota jesień”

 

http://www.monabyfashion.com/2015/10/polska-zota-jesien.html

Po kilku dniach deszczu zawitała do Szczecina prawdziwa, polska „złota jesień”. Przepiękne kolory liści w lesie zachwycają, do tego słońce i pyszna kawa 🙂 Czego chcieć więcej 😉 Tym razem naszym plenerem do zdjęć była Puszcza Bukowa w okolicach jeziora Szmaragdowego. Idealne miejsce na sobotni spacer. Rano, oczywiście nie zdążyłam wypić kawy, kocham kawę i jestem jej ogromnym smakoszem, więc przyjechałam po Ewę ze skwaszoną miną, mówiącą tylko jedno: „KAWYY” 😉 Ewa już miała dla mnie gotowe rozwiązanie: „Szmaragd Cafe”. Nad jeziorem Szmaragdowym jest mobilna, świeżo palona kawa 🙂 Sprawdziłyśmy tylko na ich profilu facebookowym, czy na pewno będą w sobotni poranek. Nie zawiedli 🙂 Byli 🙂 Zdecydowanie polecam to miejsce na spacery z rodziną, czy na randkę z ukochanym 🙂 Zwłaszcza w tak piękną pogodę.

Tego dnia postawiłam na prosty zestaw: dżinsy, kremowy sweter i płaszcz. Dlaczego tak lubimy dżinsy? Bo nie wychodzą z mody i są wygodne. W dżinsach możemy pójść prawie wszędzie: do szkoły, pracy, na zakupy i na wycieczkę.

Mój makijaż jest przeważnie bardzo delikatny. Pierwszy raz odważyłam się pomalować na tak intensywny kolor usta, i muszę powiedziecie, że mi się spodobało 🙂

Miłej i słonecznej niedzieli 🙂

 spodnie i sweter/ jeans and sweater – mango

czapka i buty/ cap and shoes – H&M

foto: www.ewamila.pl

 

Udostępnij: