czwartek, 6 grudnia 2018

Zimowe wianki, czyli kolejne warsztaty z Marigold Flowers


Spotkania na warsztatach u Natalii z Marigold Flowers (tutaj) to już tradycja. Zaczęło się od stworzenia na wiosnę flowerboxa (przeczytacie o tym tutaj), latem plotłyśmy wianki na głowę (tutaj), a kilka dni temu robiłyśmy wianki w wersji zimowej na stół czy do powieszenia na drzwiach. 

Uwielbiam te warsztaty między innymi dlatego, że to miło i kreatywnie spędzony czas wśród wspaniałych ludzi. Po każdym takim spotkaniu wychodzimy z własnoręcznie zrobioną kompozycją. Zrobiony przeze mnie wianek bardzo mi się podoba, ponieważ włożyłam w jego zrobienie wiele serca. To taki dobry wstęp do atmosfery świąt Bożego Narodzenia. 

Jestem ciekawa czy lubicie tego typu aktywności? Ostatnio myślałam o kursie krawieckim - takim podstawowym, aby potrafić samemu na maszynie podwinąć spodnie czy wszyć zamek. Takie usługi potrafią kosztować fortunę w porównaniu do kosztów jakie poniesiemy kupując ubranie. Może polecacie jakieś fajne kursy?


6 komentarzy :

 1. Piękny stroik! kiedyś myślałam na szybkim kursem szycia ale... na tym się tylko skończyło, teraz żałuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Maju :) Własnie ja też o tym myślę i mam nadzieję, że będzie to nowy cel na przyszły rok :)

   Usuń
 2. nigdy nie robiłam własnoręcznie takiego stroika, ale czemu nie spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paula, bardzo Ci polecam taką formę rozrywki. Można pobawić się kreatywnie i przy okazji zrobić coś ładnego do domu :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Jaki cudny stroik <3 Również jeszcze nie miałam okazji zrobić własnoręcznie stroika, dałaś dla mnie natchnienie żeby samej przysiąść i spróbować własnych sił. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie spróbuj :) Wiele radości daje takie samodzielne tworzenie ozdób świątecznych :)

   Usuń