„Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”.

W tym roku to znane powiedzenie idealnie obrazuje pogodę w bieżącym miesiącu. Nie inaczej jest z dzisiejszą stylizacją, gdzie z jednej strony mamy białe dżinsy i mokasyny, które sprawdzą się na letnie wojaże, a z drugiej wełnianą kamizelkę i marynarkę, które chronią przed zimnym, arktycznym jeszcze powietrzem. Całość stylizacji utrzymana jest w tonacjach czerni i bieli, jak na pokazach Prady czy Giambattisty Valli, na sezon wiosna-lato 2021.

Szerokie, białe dżinsy z kolekcji Lee x H&M są bardzo wygodne i ponadczasowe. Dodatkowo wykonanie są z przyjaznemu środowisku denimu, który składa się z ekologicznej i recyklingowanej bawełny. Ich „balonowy” krój wpisuje się w obecne trendy i moje preferencje, ponieważ jestem fanką spodni z szerokimi nogawkami i wysokim stanem.  Z pewnością posłużą mi przez lata.

Nowością w dzisiejszej stylizacji są też zamszowe mokasyny wykończone mięciutką skórą z cienkim włosiem, które zostały uszyte ręcznie we włoskiej manufakturze w Montebelluny, a sprowadzane do Szczecina przez dwie założycielki butiku Kafka Concept. Ich buty są bardzo wygodne, oryginalne i ponadczasowe. Koniecznie do nich zajrzyjcie, a się nie zawiedziecie.

marynarka – Zara
koszula – second hand
bezrękawnik – H&M
spodnie – H&M (tutaj)
buty – Kafka Concept (tutaj)
torebka – Chanel vintage

Udostępnij: