W co się ubrać na przyjęcie wigilijne?

Już za niecałe dwa tygodnie usiądziemy z najbliższymi przy wigilijnym stole. Tradycją tego przedświątecznego okresu bywają także nie mniej urokliwe świąteczne spotkania w towarzystwie osób z miejsca pracy, potocznie zwane wigiliami firmowymi. Najczęściej takie uroczystości organizowane są w restauracjach. I w tym miejscu pojawia się odwieczne pytanie – co zatem założyć na takie spotkanie?

Krótkie sukienki, cekiny i świecenia zostawmy na inną okazję. W tym przypadku najbardziej stosowna będzie ponadczasowa, klasyczna elegancja.

W tym roku postawiłam na karminową czerwień, koronki i perły. Czerwień to kolor z którym powoli się zaprzyjaźniam, do tej pory raczej od niego stroniłam. Do niedawna miałam wrażenie, że mnie przytłacza, jednak z wiekiem moja percepcja postrzegania się zmienia i dzisiaj czuję się w nim pewnie i kobieco. Poza tym czerwień jest kolorem, który idealnie wpisuje się w klimat nadchodzących świąt. Moje poprzednie stylizacje w świątecznym klimacie znajdziecie tutaj i tutaj.

sukienka/dress – Orsay [podobna tutaj]
buty/shoes – Gino Rossi
torebka/bag – Atmosphere
biżuteria/jewellery – Yes [tutaj]
Foto: Ewa Mila
Udostępnij: