Powrót obcasów i eleganckich stylizacji.

Jakiś czas temu zapytałam, na jakim tle zdjęcia bardziej Wam się podobają – robione w mieście czy na łonie natury? Aż 80% z Was wybrało naturę, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ przez ostatnie dwa miesiące to właśnie okoliczne lasy, jeziora i pola były przeze mnie penetrowane w poszukiwaniu najlepszych kadrów. W związku z tym, że od minionej soboty można już uwolnić nasze buzie od masek również w mieście, to z przyjemnością w sobotni poranek wybrałam się na Wały Chrobrego w Szczecinie, aby zrobić klika ujęć.

Tęskniłam za miastem i bardziej eleganckimi stylizacjami. Dlatego moja dzisiejsza propozycja to  sukienka midi z żakardowej tkaniny, delikatna i zwiewna, która sprawdzi się na wiele okazji, takich jak ślub, przyjęcie rodzinne czy randka z mężem. 

Tego dnia było dość wietrznie, dlatego na ramiona narzuciłam długi trencz i postawiłam na czarne dodatki w postaci butów i torebki. Jeśli chodzi o buty, to po obejrzeniu pokazów Bottega Veneta wiedziałam, że Zara szybko wprowadzi do swojej kolekcji buty inspirowane domem mody, który podbija street style na całym świecie (jeśli chodzi o torebki i obuwie). Są skórzane, lekko nadmuchane i bardzo wygodne. Ten model występuje również w kolorze niebieskim, najmodniejszym w obecnym sezonie 😊 

Ciekawa jestem czy podobają Wam się buty w stylu marki Bottega Veneta i który plener bardziej skradł Wasze serca?

Zostawcie swoje opinie w komentarzach 😊

sukienka – Reserved (tutaj)
buty – Zara (tutaj)
trencz – Mango
torebka -second hand
perły – Yes

Udostępnij: