Wielki powrót szerokich spodni.

Oglądając pokazy mody na sezon wiosna-lato 2021, nie miałam wątpliwości, że spodnie z szerokimi nogawkami będą jednym z wiodących trendów. Co za tym idzie, ulubione rurki na jakiś czas chowamy do szafy, oczekując ich ponownego comeback’u ?

Dior, Victoria Beckham, Chanel, Fendi czy Louis Vuitton zgodnie prezentowali spodnie typu szwedy (jest to model spodni z nogawką rozszerzającą się już od bioder) oraz dzwony (tutaj nogawka rozszerza się od kolana). Nosimy je w całości z marynarką jako garnitur, z białym t-shirtem na który narzucamy trencz, jak u Louis’a Vuittona, z kardiganem, dzianinowym topem lub białą koszulą.

Wielki powrót spodni z szerokimi nogawkami również mają dżinsy. W nadchodzącym sezonie czerpiemy inspirację z lat 70-tych.

Moja dzisiejsza propozycja to granatowe, dzianinowe spodnie typu szwedy (tutaj) w połączeniu z białą koszulą oversize, na którą narzuciłam marynarkę w tym samym kolorze.

Jestem ciekawa czy powrót szerokich spodni jest tym, na co czekaliście czy jednak nie rozstaniecie się ze swoimi niezawodnymi „rurkami”. 

Ja już wiem, że moim pierwszym wiosennym zakupem z pewnością będą dżinsy z szerokimi nogawkami.

płaszcz – Solar (tutaj)
spodnie – Zara
koszula – Vistula
marynarka – MLE Collection
torebka – Reserved
łańcuszek – H&M
okulary – Mango
buty – Marshall Shoes (tutaj)

Udostępnij: