Skórzana spódnica w eleganckiej odsłonie.

Zainteresowanie ostatnim postem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Niezmiernie się cieszę, że skórzany total look tak bardzo przypadł Wam do gustu 🙂 Dziś wracam ze skórzaną spódnicą (tak, tak – to był komplet w postaci spódnicy i bluzki i doprawdy nie jestem w stanie policzyć ile osób myślało, że to sukienka 🙂 z poprzedniego wpisu, lecz w bardziej eleganckiej odsłonie.

W niedzielę świętowaliśmy 82 urodziny babci mojego męża, którą uwielbiam. Ten wielki dzień spędziliśmy w gronie rodzinnym na uroczystym obiedzie. Wspomnianą już skórzaną spódnicę zestawiłam z koronkową bluzką w kolorze złota oraz bordowymi dodatkami. Kropką nad i całej stylizacji była czarna opaska w stylu Kate Middleton (tutaj). Dzięki tak eleganckim dodatkom skórzana spódnica straciła swój „drapieżny” charakter, a całość prezentuje się wytwornie, elegancko i modnie. Jubilatka była zachwycona moim wyglądem, a to dla mnie największy komplement 🙂 Dodam tylko, że babcia mojego męża to prawdziwa elegantka 🙂

Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o dzisiejszej stylizacji. I który zestaw bardziej przypadł Wam do gustu – ten dzisiejszy czy może ten z poprzedniego wpisu?

bluzka – Vero Moda
spódnica – Zara (tutaj)
buty – Quazi/CCC
torebka – New Yorker
opaska – Zara (podobna tutaj)
Udostępnij: