First look!

„Człowiek jest interesujący tylko wtedy, gdy pozostaje w kontakcie z samym sobą. Nauczyłam się, że trzeba ufać sobie, być tym, kim się jest, i robić, co się powinno, w taki sposób, jak trzeba”
Barbara Streisand

Długo zastanawiałam się nad założeniem tego bloga. Zajęło mi to dobre dwa lata. Zawsze chciałam to zrobić, ale brakowało mi odwagi. Na rynku jest już bardzo dużo blogów poświęconych tematyce mody. Zadawałam sobie wiele pytań: czy się czymś wyróżnienie? Czy się komuś spodoba mój styl? Nie mam przecież figury modelki, ale właśnie o to chodzi! To mnie wyróżnia! Czy każda kobieta wygląda jak modelka? Odpowiedź jest prosta. NIE! Nadszedł ten dzień kiedy postanowiłam zaryzykować. Kocham modę, jest moją największą pasją, i tą pasją chciałabym się z Wami podzielić.

Ponieważ mamy luty i po długich miesiącach pluchy i zimna do Szczecina zawitało słońce (przyznam się szczerze, że jestem wręcz spragniona promieni słonecznych tej zimy), postanowiłam pokazać pierwszą stylizację zimowo-wiosenną. Wybrałam na ten dzień pastelową sukienkę w kwiaty i to ona jest główną „gwiazdą” tej stylizacji. Sukienka wykonana jest z nietypowego materiału gąbki – wykorzystywanego wcześniej bardziej w projektach  technologicznych niż w modzie. Materiał ten był hitem ostatnich kolekcji. Co ciekawe, jest na prawdę bardzo ciepły.

Postanowiłam pokazać tę stylizację w dwóch odsłonach: do pierwszej wybrałam biały płaszcz i kopertową
torebkę. W tym sezonie na wybiegach pojawiło się bardzo dużo koloru białego, ale czy to oznacza, że wcześniej był passé? Oglądając najnowsze trendy widzę, że w końcu projektanci wychodzą „na ulicę”. Wreszcie to my same
decydujemy o tym co jest modne. W drugiej propozycji pojawia się granatowy rozkloszowany płaszcz i duża torba, do

której można włożyć wszystko 🙂 Tą wersje zestawu wybrałam do pracy (u mnie nie obowiązuje żaden korpo uniform, jak na razie 😉 ).

sukienka/dress – mosquito
płaszcz/coat -second hand
torebka/bag – mohito
buty/shoes – lasocki
okulary/glasses – orsay


płaszcz/coat – orsay
torebka/bag – H&M
foto: www.ewamila.pl
Udostępnij: