Grenoble w bordowym kombinezonie

Wracam do Was po krótkim odpoczynku od komputera i telefonu. Dobrze czasem wyłączyć się od sieci.

Dzisiejsze zdjęcia zostały zrobione w pięknej miejscowości położonej w południowo-wschodniej Francji – Grenoble. Miasto położone jest w malowniczej dolinie u podnóża francuskich Alp nad rzekami Drac i Isere. Grenoble jest nie tylko metropolią sztuki i nowoczesnej myśli ale też wielkim ośrodkiem naukowym i przemysłowym. Co więcej, znajdują się tutaj aż trzy uniwersytety.

Wielką atrakcją Grenoble jest kolejka linowa z południowego brzegu Izery na szczyt wznoszącego się 263 metry nad starym miastem wzgórza – do Fortu de la Bastille. Podobno z jego tarasów widać Mont Blanc.

Nie mogę powiedzieć, że udało mi się zwiedzić to piękne, francuskie miasto, ponieważ przyjechaliśmy, a właściwie zjechaliśmy z gór do doliny na popołudniowy spacer.

Na ten dzień wybrałam bordowy kombinezon, który ożywiłam granatowymi dodatkami. Bardzo lubię tą część garderoby, ponieważ jest wygodna i ultra kobieca. Dodatkowo jest świetną alternatywą dla sukienek. Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie jego historię to odsyłam Was do jednego z pierwszych wpisów na blogu – tutaj.

kombinezon/overall – Promod [tutaj]
buty/shoes – Lasocki
torebka/bag – Parfois

zegarek/watch – Daniel Wellington [tutaj]

Udostępnij: