Klub Starego Browaru: Pokaz Kolekcji Premium

W minioną środę miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w pokazach kolekcji premium na sezon wiosna-lato 2018, podczas trwającej XI edycji Klubu Starego Browaru w Poznaniu. Reżyserem pokazów była nieoceniona Katarzyna Sokołowska. Swoje kolekcje zaprezentowały takie marki jak: Maurizio Benttoni, Niumi, Nike, Freywille, TUTU, Ochnik, Pinko czy Marc O’Polo. To był dzień pełen modowych wrażeń i pozytywnej energii. Końcowym punktem pokazów był występ Jurka Owsiaka, który poruszył wszystkie serca na sali. Twórca fundacji „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” opowiadał między innymi o historii jej powstania.

Moja obecność na pokazach była możliwa dzięki marce Maurizio Benttoni, którą mam przyjemność współtworzyć. Jest to polska marka z modą męską we włoskim stylu. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście to serdecznie zapraszam Was tutaj.

Na ten dzień postawiłam na sukienkę typu szmizjerka w kolorze indygo. Do niej dobrałam beżowe buty i torebkę listonoszkę wykonaną ręcznie z rafii. O moją fryzurę jak zawsze zatroszczył się Grzegorz Piłaciński z PP Studio Fryzur.

Jak Wam się podoba moja stylizacja?

sukienka/dress – Reserved [tutaj]
torebka/bag – Zara [tutaj]
buty/shoes – Paso a Paso [tutaj]
źródło zdjęcia: Stary Browar
Udostępnij: