Czerwona sukienka, czyli zostałam Ambasadorką marki Lemoniade

W dniu dzisiejszym mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami radosną nowiną – zostałam ambasadorką marki Lemoniade. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt.

Lemoniade to polska marka, która szyje dla kobiet silnych i z charakterem. Osobiście zachwycił mnie szeroki asortyment sukienek na różne okazje. W swojej szafie mam już kilka rzeczy tej marki (możecie zobaczyć je tutaj, tutaj i tutaj), dlatego z ogromną przyjemnością zgodziłam się ją reprezentować. Gorąco Wam polecam tę markę, bo wierzę w kobiety, które ją tworzą i wiem, że zakupione rzeczy są dobrej jakości i stworzone z pasji.

Ważne jest również dla mnie to, że marka w swoich projektach uwzględnia fakt, że każda z nas ma inną figurę oraz potrzeby. Jestem pewna, że dzięki zróżnicowanym krojom sukienek każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Jako dumna ambasadorka mam dla Was niespodziankę! Jest to kod rabatowy do sklepu internetowego Lemoniade. Na hasło MONIKA przysługuje zniżka w wysokości 10% na cały asortyment (również ten przeceniony). Udanych zakupów! 🙂

sukienka/dress – Lemoniade [tutaj]
koszyk/bag – Zara [tutaj]
okulary/sunglasses – Bijou Brigitte
buty/shoes – Baldowski
biżuteria/jewellery – Yes [tutaj, tutaj, tutaj, tutaj]
zegarek/watch – Daniel Wellington [tutaj]
Foto: Ewa Mila
Udostępnij: