Pomarańczowa marynarka z metką made in Poland

„Dobre, bo polskie” – tak głosi tytuł programu telewizyjnego, kanału na YouTube czy poradnika biznesowego. Podobnie jest z ubraniami. Coraz częściej szukamy takich, które mają metkę „made in Poland”. Polska moda na przestrzeni ostatnich lat rozwija się bardzo dynamicznie. Po pierwsze, staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami, wysoko ceniąc jakość ubrań oraz ich niepowtarzalność. Po drugie, warto wspierać rodzimy przemysł. Często poszukuję w Internecie marek, które projektują i szyją w Polsce. Tym bardziej miło zaskoczyła mnie znana polska sieciówka – Reserved, która stworzyła w minionym roku całą kolekcję z metką „Made in Poland”. Miejsce produkcji wreszcie zaczyna być istotne nie tylko dla tego, kto sprzedaje, lecz przede wszystkim dla tego, kto kupuje. Tutaj znajdziecie link do jesienno-zimowej kolekcji marki wyprodukowanej w Polsce, gdzie obniżka jest naprawdę spora oraz link tutaj do wiosenno-letniej kolekcji z metką Made in Poland. Ja już znalazłam kilka perełek w nowej kolekcji, które pewnie znajdą się w mojej szafie 😉

Rzadko sięgam po dżinsy. Zdecydowanie należę do osób, które można znaleźć na Instagramie pod hasztagiem #dresslover 🙂 Jednak są takie dni, gdy z przyjemnością sięgam po tę klasyczną część garderoby. Jeśli już wybieram dżinsy to przeważnie noszę je z marynarką i golfem zimą, a koszulą lub t-shirtem wiosną i latem.

A jak jest z Wami? Należycie do osób które przez okrągły rok chodzą w sukienkach czy jednak sięgacie częściej po spodnie?


marynarka/jacket – Reserved [tutaj] płaszcz/coat – Simple [tutaj] golf/turtleneck – Vintage
spodnie/jeans – H&M
buty/shoes – Zara
torebka/bag – Gino Rossi [tutaj] kaszkiet/cap – H&M
naszyjnik/necklace – Apart [tutaj] pierścionek/ring -YES [tutaj] okulary/sunglasses – Mango

Udostępnij: