Zimowe wianki i swetry, czyli duet idealny.

W miniony weekend po raz kolejny już uczestniczyłam w warsztatach u Natalii z Marigold Flowers, gdzie wykonywałyśmy własnoręcznie zimowe wianki. Uwielbiam te spotkania. Za każdym razem poznaję wspaniałych ludzi i wychodzę z pięknie zrobionym własnoręcznie wiankiem, który teraz zdobi mój stół.Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, to Natalia organizuje jeszcze warsztaty w następujących dniach: 

  • 6 grudnia o godzinie 18.30; 
  • 7 grudnia w godzinach 12.30 oraz 15.00; 
  • 13 grudnia o godzinie 18.30; 
  • 14 grudnia o godzinie 12.30 oraz 15.00.

Zapisać się można na Instagramie (tutaj), Facebooku (tutaj) lub na stronie internetowej (tutaj) – aby uzyskać więcej szczegółów wystarczy wysłać wiadomość do Natalii ? 

Grudzień rozpoczynam w swetrze ze świątecznym motywem, ponieważ to już czas kiedy mogę nosić je bezkarnie 😉 A uczestnictwo w warsztatach było idealną okazją, aby otulić się ciepłym swetrem z zimowym akcentem. Choć fascynacja nimi rozpoczęła się już w latach 80-tych, to od kilku lat mamy ich prawdziwy come back. Kiedyś były symbolem kiczu, dziś mają tak piękne wzory, że daleko im do słynnego przydomku „ugly sweater”. 

Mój sweter kupiłam na ubiegłorocznej wyprzedaży w H&M, ale nadal jest dostępny w sprzedaży (tutaj). Sukienkę, która w dzisiejszej stylizacji pełni rolę spódnicy, mogliście zobaczyć już tutaj. Zestawiając w ten sposób sukienkę i sweter możecie nadać nowy wygląd rzeczy, którą już od dawna macie w szafie. Beżową kolorystykę całości przełamuje czerwony beret.

Jestem ciekawa czy macie w swojej kolekcji swetry z motywem świątecznym? Ja przyznam, że z roku na rok robi się ich coraz więcej w mojej szafie 😉

sweter – H&M (tutaj)
sukienka – Mohito
płaszcz – Promod
kozaki – Venezia
torebka – second hand
beret – Willi/allegro.pl
pasek – Pieces/Zalando (tutaj)

Udostępnij: