W drodze do lata. Spódnica maxi i trampki converse.

Moi Drodzy, chwilę mnie nie było, jednak była to nieobecność zaplanowana 🙂

Przez ostatni tydzień ani razu nie otworzyłam laptopa, a telefonu używałam sporadycznie. Natłok spraw, dziesiątki zadań do wykonania i planowanie kolejnych oraz spędzanie ponad 12 godzin przed komputerem każdego dnia sprawiły, że potrzebowałam odpoczynku i wyciszenia. Dlatego na tegoroczną majówkę postanowiłam zaszyć się daleko w lesie. Zapytacie co więc porabiałam? Otóż spacerowałam, obcowałam z naturą i nadrabiałam zaległości w czytaniu książek. Muszę się Wam przyznać, że już dawno tak nie wypoczęłam. Niebawem opowiem Wam o pięknym miejscu w którym się zatrzymałam.

Stylizacja, którą dziś dla Was przygotowałam to długa, cieniowana spódnica w połączeniu z trampkami i torebką typu koszyk. To idealny zestaw na letnie spacery, spotkania ze znajomymi czy piknik, do tego jest wygodna i elegancka, ale z umiarem. Całość zachowana jest w neutralnych kolorach, dlatego pozwoliłam sobie w tym przypadku na mocniejszy makijaż i ciekawą fryzurę, które wykonała moja zdolna siostrzenica 🙂

Bardzo lubię zakładać trampki do długich, bawełnianych spódnic. To już moja druga para kultowych conversów. Pierwsze kupiłam 3 lata temu i nastał już czas, kiedy musiałam się z nimi pożegnać. W tym przypadku pozostałam wierna dotychczasowemu modelowi i zamówiłam identyczne na stronie eobuwie.pl. Jeśli również przymierzacie się do kupna tych butów to pamiętajcie, aby zamówić rozmiar mniejszy niż nosicie na co dzień, ponieważ rozmiarówka jest zawyżona.

Tutaj odsyłam Was również do wpisu, gdzie dowiecie się nieco więcej o historii tych kultowych trampek, a tutaj, tutaj i tutaj znajdziecie inne stylizacje z ich udziałem.

bluzka – no name
spódnica – Top Secret
torebka – Zara
buty – eobuwie.pl (tutaj)
zegarek – Daniel Wellington (tutaj)
kolczyki – Apart
wisiorek – Yes
bransoletka – Solar

Udostępnij: