Ogród dendrologiczny w Przelewicach i tropikalne wzory na ubraniach.

W ogrodzie dendrologicznym w Przelewicach byłam już kilka razy (tutaj i tutaj relacje). W minioną sobotę postanowiłam ponownie się tam wybrać z mężem, aby pospacerować pośród przyrody oraz odpocząć od miejskiego zgiełku.

Ogród bardzo się zmienił od czasu moich ostatnich wizyt. Jest zarośnięty, stawy prawie przypominają już torfowiska, widać roślinność dotkniętą przez suszę oraz mniej turystów. W pewnym momencie mieliśmy wrażenie, że jesteśmy jedynymi gośćmi ☺ Zastanawiałam się czy zastany obraz jest powodem wspomnianej suszy czy brakiem funduszy w związku z panującą pandemią. Zapewne i jednym i drugim, dlatego namawiam Was z całego serca, abyście rozejrzeli się po swojej okolicy i odwiedzali takie miejsca, ponieważ każda wizyta to między innymi środki, które pomogą się im utrzymać.

W ogrodzie można się poczuć niczym w tropikach, dlatego też dziś na blogu sukienka w tropikalne rośliny, która idealnie wpisze się w klimat tego miejsca oraz nawiąże do trendów prezentowanych przez Versace na obecny sezon. Dżungla, tropiki i podróżne w nieznane, to główne inspiracje wspomnianego show. Tropikalne wzory nosimy w total looku, w clash princie lub w połączeniu z czernią i beżami. Najbardziej pożądane są zwiewne sukienki i koszule, noszone w duecie z chustkami na głowie.

W dzisiejszym zestawieniu sukienkę połączyłam z trampkami, ponieważ wiedziałam, że czeka nas kilka godzin chodzenia po różnej nawierzchni. W mieście natomiast stawiam na pomarańczowe sandałki na cienkich paseczkach. Do całej stylizacji obowiązkowo torebka typu koszyk.
Lubicie takie intensywne wzory na ubraniach?

P.S. Zaglądajcie na bloga w tym tygodniu, ponieważ będę miała dla Was niespodziankę w postaci filmu.

sukienka – Zara
torebka – Zara
buty – Converse

Udostępnij: