Pierwsze kroki w kierunku wiosny: koszula z fontaziem i różowa spódnica

Niezmiernie się cieszę, że poprzedni wpis o haulternative został przyjęty z tak dużym entuzjazmem. To także sygnał, że tego typu tematy Wam się podobają, a tych, którzy przeoczyli wpis odsyłam tutaj.

Idąc za ciosem przygotowałam kolejny look, tym razem w bardziej wiosennej kolorystyce, z wykorzystaniem ubrań z poprzednich wpisów.

Dzisiejszy zestaw składa się z wełnianej marynarki (tutaj możecie zobaczyć ją w innej stylizacji), koszuli z fontaziem (tutaj i tutaj w innej stylizacji), golf w kolorze butelkowej zieleni kupiłam jeszcze na studiach, ma już ponad dziesięć lat, jednak to jego debiut na blogu. Różowa spódnica z ekoskóry to łup z drugiej ręki, którą mam już od dłuższego czasu, jednak do tej pory nie miałam na nią pomysłu. Torebkę znajdziecie w stylizacjach tutaj i tutaj.

W najbliższą niedzielę mijają cztery lata od powstania bloga, dlatego nastał czas na pewne zmiany 🙂 Od kilku miesięcy pracuję nad nową stroną i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w czwarte urodziny zobaczycie jego nową odsłonę. Już nie mogę się doczekać 🙂 Mam nadzieję, że się spodoba.

marynarka/jacket – Simple [tutaj]
spódnica/skirt – Orsay
golf/turtleneck – Orsay
koszula/shirt – Medicine
torebka/bag – Zara

kozaki/shoes – Venezia [tutaj]

Udostępnij: