Jak nosić neonowe ubrania, aby uniknąć modowej wpadki?

Ostatnio na blogu prezentowałam głównie stylizacje w stonowanych kolorach, dlatego dzisiaj, aby nieco ożywić atmosferę, przygotowałam coś zupełnie innego 🙂 Jest to popelinowa sukienka w kolorze soczystej pomarańczy.

Neonowe kolory to zdecydowanie jeden z bardziej wyrazistych trendów obecnego sezonu. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Również ja podchodzę do tych barw z pewnym dystansem. Raczej nie zobaczycie mnie ubranej od stóp to głów w limonkową zieleń czy odblaskowy żółty, ale ta pomarańczowa sukienka zrobiła na mnie wrażenie i w 100% wpisuje się w mój styl.

Neonowy total look jest na pewno dla odważnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpleść neony jako akcenty do codziennych stylizacji. Z czym je łączyć? Oczywiście najlepiej z klasyczną bielą i czernią. Idealnie będzie się prezentował czarny garnitur z limonkowym topem, czy białe spodnie i kanarkowa koszula. Będzie ciekawie i nieszablonowo, zarazem niezbyt krzykliwie. Jeśli to dalej dla nas za dużo, to zawsze możemy wybrać pojedyncze dodatki w tych ożywiających kolorach. Kopertowa torebka na pewno nada szyku niejednej stylizacji.

Jestem ciekawa czy nosicie neonowe rzeczy, stawiając na total look, czy raczej sięgacie po drobne akcenty?

trencz – Zara
sukienka – Zara (tutaj)
buty – Quazi (w CCC)
torebka – New Yorker
naszyjnik i pierścionek – Yes
zegarek – Daniel Wellington

Udostępnij: