Jak łączyć najgorętsze trendy sezonu jesień-zima 2019 – 2020?

O najważniejszych trendach obecnego sezonu poczyniłam bardzo obszerny wpis (tutaj). Dziś chciałabym Wam pokazać jak łączyć różne trendy wykorzystując ubrania, które już posiadamy w szafie.

Bufiaste rękawy, skóra, zwierzęce wzory, beżowe tonacje kolorystyczne oraz kaszkiety zdominowały światowe wybiegi. Do skórzanej bluzki, którą w połączeniu ze skórzaną spódnicą mogliście zobaczyć tutaj, tym razem dobrałam spódnicę w zwierzęce wzory, którą pokazywałam już w dwóch innych stylizacjach (tutaj i tutaj). Beżowy płaszcz to zeszłoroczna kolekcja Promod, a buty i torebka są częstym elementem moich stylizacji. Po botkach widać już ślady użytkowania, ale Zara również w tym roku wypuściła bardzo podobny model, na który na pewno się skuszę, ponieważ takie klasyczne botki, to must have w mojej szafie – pasują do wszystkiego i są wygodne, dlatego też często zabieram je ze sobą w podróże. Kaszkiet kupiłam dwa lata temu, ale obecnie w sieciówkach jest ich spory wybór. Dla przypomnienia polecam przeczytać wpis o historii kaszkietu – tutaj oraz kilka stylizacji z jego udziałem: tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.

Jestem ciekawa czy podobają się Wam wpisy, w których prezentuję kolejne stylizacje z wykorzystaniem tych samych ubrań, ale w różnych wariacjach. Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

płaszcz – Promod
koszula – Zara (tutaj)
spódnica –  Jake*s Casual/Peek & Cloppenburg (tutaj)
buty – Zara (podobne tutaj)
kaszkiet – H&M
torebka – Hollie Warsaw (tutaj)
zegarek – Daniel Wellington (tutaj)
kolczyki – Reserved (tutaj)

Udostępnij: