Millennial Purple w połączeniu z beżem.

Dzisiaj przychodzę do Was z szybką propozycją połączenia kolorów Millennial Purple i beżu. Wszystkie rzeczy które prezentuję, mogliście już widzieć na blogu w innym wydaniu. 

Nowością jest marynarka, którą już kilka miesięcy temu kupiłam w second handzie, ale do tej pory nie miałam na nią pomysłu.

Moja propozycja to beżowe spodnie typu slouchy i marynarka w tym samym kolorze, ożywione liliową bluzką i różową torebką. W końcu możemy spacerować po lesie, więc w tym przypadku nie mogło zabraknąć do kompletu superwygodnych uggly shoes. Jest to idealna stylizacja również do pracy czy na kawę z przyjaciółką, oczywiście jak już będzie ku temu możliwość 😊 Lepiej jednak przygotować się wcześniej i już teraz układać różne warianty stylizacji, które później tylko będziemy wyciągać z szafy. Aby o niczym nie zapomnieć dobrze jest sobie zrobić zdjęcie w każdej stylizacji  i założyć osobny folder w telefonie. W sytuacji braku pomysłu co na siebie włożyć danego dnia, zaglądamy do folderu i szybko możemy zdecydować, na co mamy ochotę.

Podrzucam Wam jeszcze linki do wpisów z beżowymi spodniami w roli głównej: tutaj i tutaj oraz różową torebką: tutaj i tutaj. Zaś bluzkę ze spódnicą zobaczycie tutaj.

Jak Wam się podobają propozycje tych samych rzeczy w różnych zestawieniach?

P.S. Już dzisiaj zapraszam na poniedziałkowy wpis – będzie dziko 😉

marynarka – Richards/second hand
bluzka – Reserved
spodnie – Zara
torebka – Moodo (tutaj)
buty – Massimo Dutti

Udostępnij: