Pierwsze podrygi wiosny.

W miniony weekend do Szczecina zawitała iście wiosenna pogoda. W tym roku czekam na nią jak nigdy wcześniej i z utęsknieniem wypatruję słońca i ciepłych dni, aby móc cieszyć się długimi spacerami z nowym członkiem rodziny 🙂

Na niedzielny spacer wybrałam pistacjowy sweter, który połączyłam z dobrze już Wam znaną czarną spódnicą w kwiaty (tutaj i tutaj), a na wierzch narzuciłam czarną marynarkę oversize. W takie przejściowe pogodowo dni, kiedy już mam ochotę gruby płaszcz zostawić w domu, pod sweter zakładam jeszcze long sleeve, czyli koszulkę z długim rękawem. Wówczas mam pewność, że nie zmarznę. 

Całość wykończyłam czarnym beretem, torebką Chanel i traperami, a niewyspane oczy ukryłam pod okularami przeciwsłonecznymi ? 

A jak dzisiejszy zestaw prezentuje się na tle obowiązujących trendów? 

Pastelowe kolory pojawiły się u większości projektantów na nadchodzący sezon. Najbardziej dominujący okazał się róż, ja zaś wybrałam pistacjową zieleń, którą połączyłam z czernią, tak jak to zrobił Ganni na sezon jesień/zima 2021-2022. Ganni to duńska marka, która projektuje rzeczy gotowe do noszenia i z sezonu na sezon umacnia swoją pozycję na modowym rynku. Myślę, że śmiało już można powiedzieć, że wyznacza trendy, a każda fashionistka pragnie mieć rzeczy z tą metką w swojej garderobie.

Wiosna nadchodzi już wielkimi krokami, zatem niebawem spodziewajcie się przeglądu najważniejszych trendów nadchodzącego sezonu. Mam nadzieję, że pomoże ona w upolowaniu takich elementów garderoby, które posłużą Wam więcej niż jeden sezon. 

Bądźcie czujni!

marynarka – Zara
sweter – H&M (tutaj)
spódnica – Reserved
torebka – Chanel (Vintage)
kolczyki – Apart (tutaj)

Udostępnij: